Hakkımızda

Antika severler ve koleksiyoncular için bir site kurarken, ilk önceliğimiz ticari bir amacı göstermek olabilir, ancak her şeyden önce bu tutkulu dünyanın aşığı olan insanlara hitap etmek istiyoruz. Antika ve eski eşyaları seven birinin, bu siteye ilgi göstermemesini beklemiyoruz. Ancak unutmayın ki sunduğumuz ürünlerin arkasında her zaman duracak ve sizin güveninizi ve sevginizi kazanmak için çalışacağız. İşte bu yüzden dürüstlük ve samimiyetle yapılan ticaretin, her iki tarafı da mutlu edeceğine ve bolluk bereket getireceğine inanıyoruz.

Satacağınız veya değerlendirmek istediğiniz antika ve eski eşyalarınız için bize WhatsApp üzerinden resim gönderebilir veya bizi arayarak ürününüzün değerini öğrenebilirsiniz. Ancak internet sitelerinde saçma sapan fiyatlarla ürün satan ve ürünlerinin değerini bilmeyen satıcılar sizi yanıltmasın. Ayrıca, ürünü alamadığınızda fiyatı yükselten ve satışı engellemeye çalışan satıcıların verdiği fiyatları referans olarak göstermek de satışınızı zorlaştırabilir.

Ürün satışlarında pazarlık yapmak, bizim için de önemli bir değerdir. Bazı ürünlerde küçük indirimlerimiz olacaktır. İnsanların güvenini kaybetmekten ziyade para kaybetmeyi tercih eden bir ticaret anlayışıyla, antika ve koleksiyon severleri en güzel ürünlerle buluşturmayı amaçlıyoruz.

Memnuniyetiniz ve şikayetlerinizle ilgili her zaman iletişime geçebilirsiniz. Gerek sitemiz üzerinden gerekse telefonla, 24 saat boyunca sizlere hizmet vermeye hazırız.